10+
věk
2
počet hráčů
30 min.
herní doba

7 divů světa - Duel

Asmodee / Repos


  

7 Divů světa: DUEL je hra pro 2 hráče vycházející z úspěšné deskové hry 7 Divů světa. Je upravená pro souboj jeden na jednoho. 

7 Divů světa DUEL je dynamická a zábavná karetní budovatelská hra ze starověku, ve které se stanete vládcem starověkého města a jako stavitel jednoho ze sedmi divů světa rozdrtíte svého soupeře! Hra pro 2 hráče od 10 let.

"Rozviňte svou vědu a armádu, postavte vznešené budovy
a veďte svou civilizaci k vítězství!"

7 Divů světa: DUEL nabízí úplně nový systém práce s kartami, 3 možnosti vítězství, vědecký pokrok, originální vojenský systém a 12 divů světa. To vše je kombinace pro návykovou hru, kterou musíte hrát stále znovu a přesto jinak.


Představení hry 7 Divů světa: DUEL

Recenze hry na http://www.deskovehry.com/recenze-7-divu-sveta-duel/ 

V roce 2018 byla základní hra doplněna rozšířením 7 Divů světa DUEL: Panteon. Získáte přízeň bohů nebo pocítíte jejich hněv? 

"Díky božským mocnostem panteonu budete moci využít zvláštní schopnosti a tím zcela změnit rytmus celé hry."

 

Nejnovější rozšíření z roku 2020 nese název 7 Divů světa: Agora a přidává do hry novou mechaniku Senátu - senátory a jejich vliv v senátu.

"Snažte se ovládat jeho komory a získávat výhody z dekretů nebo povolejte spiklence, kteří dokáží celou situaci zvrátit. Toto rozšíření také přidává novou podmínku k vítězství: Politickou nadvládu."

 

 
                     

COOKIES