8+
věk
2-8
počet hráčů
30-60 min.
herní doba

Labilní jednorožci

TeeTurtle


Strategická hra o vašich dvou nejoblíbenějších věcech:
jednorožcích a ničení!

Sestavte jednorožčí armádu. Zraďte své přátele.
Teď jsou vašimi novými přáteli jednorožci. 

Labilní jednorožci možná za sebou nemají takový kult jako Výbušná koťátka, ale také patří do zlatého fondu úspěšných kickstarterových projektů v kategorii ujetých karetních párty her pro každého.

Cílem hry je dostat do své stáje potřebný počet jednorožců (podle počtu hráčů). K tomu vám pomohou karty s různými efekty. Pravidla jsou naprosto triviální - zahrajete kartu (vyhodnotíte její efekt), doberete kartu. Nic víc, nic méně, ale právě v jednoduchosti a vtipných interakcích (a ilustracích) spočívá síla této hry.

Chcete ještě více jednorožců? Je tu čtveřice rozšíření! Každé obsahuje 54 nových karet.

Labilní jednorožci: Draci

Toto rozšíření obsahuje 54 epických hracích karet, kterými můžete frustrovat, sabotovat a naprosto zničit své soupeře.

Labilní jednorožci: Jednorožci z bájí

Jednorožci ze všech koutů království vyslyšeli tvé volání do zbraně a vyrazili posílit tvou armádu! Podpořte své síly širokou škálou bojem zocelených jednorožců a mocnými kouzly a zahubte všechny, kdo vám budou stát v cestě.

Labilní jednorožci: Dobrodružství

Zabalte si torny a vyrazte na vzrušující dobrodružství! Až vaše cesta skončí, budete se koupat ve zlaťácích, nebo se ponoříte do hlubin truhly Davyho Jonese?

Labilní jednorožci: Duhová apokalypsa

Zab své soupeře laskavostí... nebo zhoubným morem. Toto rozšíření obsahuje 27 rozkošně ničivých karet a 27 dalších, které jsou plné apokalyptického chaosu!

A co něco speciálního?

Labilní jednorožci: Vánoční speciál

Rozšíření pro karetní hru Labilní jednorožci, které je plné... vánoční pohody! 36 nových karet!

Rozšíření „Vánoční speciál“ obohatí vaši základní hru Labilní jednorožci (i tu přisprostlou variantu) o zbrusu nové karty. Tento balíček obsahuje postavy se sváteční tématikou, karty kouzel, vylepšení a zhoršení.

Labilní jednorožci je strategická karetní hra, která zničí vaše přátelství... ale v dobrém slova smyslu. Hra získala ocenění People's Choice Award 2019 v kategorii Hračka roku, na Kickstarteru se dostala mezi 100 nejpodporovanějších projektů všech dob a po celém světě se jí prodalo přes milion výtisků! 

Labilní jednorožci: Noční můry

Rozšíření pro karetní hru Labilní jednorožci, které je plné strachu a postav z hororů! 54 nových karet!

Nebuď hlavně strašpytel! Toto rozšíření je plné oblíbených hororových postav a strašidel (a samozřejmě spousty jednorožců!).

Rozšíření „Noční můry“ obohatí vaši základní hru Labilní jednorožci (i tu přisprostlou variantu) o zbrusu nové karty postav, kouzel, vylepšení a zhoršení nočních můr.

Rozšíření Noční můry pro hru Labilní jednorožci přináší novou mechaniku, v Labilních jednorožcích zatím neviděnou. Pokud máte kartu ODSTRANIT ze hry, odložte ji zpátky do krabice. Nedávejte ji na odhazovací hromádku a po zbytek hry s ní nehrajte. Pokud ale kartu ze hry odstraní nějaké jiné nadpřirozené síly, můžete se ji pokusit vrátit na vlastní riziko… hihihi.

 

 
                     

COOKIES